Ile kosztuje wynajem busa 9 osobowego
Kategorie:

Ile kosztuje wynajem busa 9 osobowego

Ile kosztuje wynajem busa 9 osobowego. Kiedy warto skorzystać z usług wypożyczalni busów? Gdy chce się wynająć naprawdę przestronny i wygodny pojazd na wyjazd z rodziną lub firmą. Można podpisać umowę na wynajem busa 9 osobowego bez korzystania z kierowcy wypożyczalni i to na atrakcyjnych warunkach. Wcześniejsza rezerwacja daje możliwość wyboru dowolnego terminu, im dłuższy wynajem tym cena końcowa niższa. Wynajęcie busa dla 9 osób łącznie z kierowcą pozwoli wybrać się na wycieczkę, odpocząć na łonie natury, zorganizować wyjazd dla znajomych z innego miasta i wiele więcej. Niezależnie od tego, jaki cel sobie ktoś postawi, wypożyczalnia busów na każdą okazję ma odpowiednią ofertę.

Czy można wynająć busa bez kierowcy?

Wypożyczalnia samochodów posiada w swojej ofercie możliwość wynajmu busa 9 osobowego bez kierowcy. Oznacza to, że nie trzeba płacić za obsługę, a wynajem będzie kosztował mniej. Trzeba tylko posiadać prawo jazdy kategorii B i mieć przynajmniej rok doświadczenia w prowadzeniu samochodów. Czy wymagany jest konkretny wiek? Tak, w zależności od danej firmy będzie to – 23 lub 25 lat. Maksymalna pojemność 9 osobowego busa sprawia, że jest to naprawdę opłacalne rozwiązanie. Wraz ze znacznymi oszczędnościami kierowca i jego pasażerowie zyskują dużą swobodę. Mogą wybrać najwygodniejszą trasę, zatrzymać się, kiedy chcą i nie ograniczać się do drobiazgów. Korzystając z usług wypożyczalni busów można być pewnym otrzymania pojazdu z napełnionym zbiornikiem i czystym wnętrzem. Ponadto taki bus regularnie przechodzi kontrole techniczne i jest zawsze gotowy do podróży.

Jakie są koszty wynajęcia busa na 9 osób?

Ile kosztuje wynajem busa 9 osobowego bez kierowcy? Cena jest zależna od czasu, na jaki zostanie wynajęty, limitu kilometrów i ewentualnych dodatkowych usług. Dla przykładu wynajem busa 9 osobowego na weekend przy przebiegu do 600 km – cena będzie wahała się w granicach 500 złotych. Zdarzają się również oferty z limitem kilometrów np. 200 na dzień i cena wynajmu busa na weekend wyniesie 350 złotych. Jeśli chodzi o wynajem busów 9 osobowych jednodniowych, gdy taki pojazd jest potrzebny na przykład do przewiezienia gości weselnych czy biznesowych kwota może wynosić do 250 złotych przy limicie kilometrów do 200. Bardziej opłacalny jest dłuższy wynajem, dlatego kontaktując się z wypożyczalnią warto zapytać o ofertę na przykład na trzy dni. Dlaczego? Czasami może się okazać, że koszt wynajmu busa 9 osobowego na weekend będzie prawie taki sam jak na jeden dzień. Jeżeli bus będzie rezerwowany znacznie wcześniej wtedy można się targować i uzyskać naprawdę dobry rabat.

Czy wynajem busa 9 osobowego dotyczy również zagranicznych wyjazdów?

Wynajem busa 9 osobowego bez kierowcy do wyjazdu za granicę to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy na biletach lotniczych. Oprócz możliwości obniżenia kosztów podróży zyskuje się wyjątkowy komfort podróżowania. Uda się stworzyć własną trasę z przystankami w najciekawszych miejscach i cieszyć się jazdą. Bus pomieści 8 pasażerów plus kierowcę, co pozwala wygodnie pokonywać nawet duże odległości, nie wydając pieniędzy na kilka samochodów. Jeśli ktoś ma prawo jazdy, ale zepsuło mu się auto w niewłaściwym czasie lub nie jest wystarczająco przestronne, nie ma sensu tracić czasu na szukanie samochodu od znajomych, krewnych lub sąsiadów.

Najlepszą opcją jest wynajem busa 9 osobowego bez kierowcy:

Można wybrać i zamówić busa w kilka minut. Usługa cieszy się popularnością o każdej porze roku ze względu na swoje zalety:

  • Wypożyczenie busa 9 osobowego będzie kosztować mniej niż zakup i utrzymanie własnego samochodu, jeśli rzadko się go potrzebuje.
  • Busy mogą być używane do podróży zagranicznych.
  • Różnorodność modeli pozwala wybrać przestronny pojazd, który z łatwością pomieści 9 osób. Jeśli potrzebny jest pojazd do pomieszczenia dużych bagaży, można zamówić busa z wydłużonym rozstawem osi.
  • Zużycie paliwa nie zależy od wielkości busa. Często nie przekracza osiągów samochodów osobowych. To kolejny sposób na zaoszczędzenie budżetu.
  • Nie ma potrzeby utrzymywania prywatnego busa, jeśli trzeba podróżować raz w roku.

Wygodniej i korzystniej jest wynająć busa 9 osobowego, który spełnia wszystkie wymagania:

  • Ilość miejsc
  • Wielkość bagażnika
  • Rodzaj paliwa
  • System klimatyzacji lub ogrzewania
  • Tempomat itd.

Charakterystyka i funkcjonalność wynajmowanych busów zależy od celu użytkowania. Klient sam wybiera model, biorąc pod uwagę osobiste życzenia. Wypożyczając 9 osobowego busa można odpoczywać według własnych zasad.

Zobacz również:

Z jakimi cenami można się spotkać przeglądając ofertę wypożyczalni busów?

Ile kosztuje wynajem busa 9 osobowego? Cennik przy limicie 500 km/doba – cena za wynajem busa na 5 godzin to około 170 złotych. Wynajem 9 osobowego busa na czas od 1 do 4 dni przy tym samym limicie to około 200 zł/doba, przy okresie od 5 do 8 dni cena wynajmu to około 190 zł/doba. Przy dłuższym okresie od 9 do 20 dni cena za dobę to około 180 złotych, natomiast od 21 dni do 30 dni cena spada do około 150 złotych. Przy wynajmie na miesiąc cena za dobę kształtuje się w granicach 130 złotych, na rok około 100 złotych. W przypadku opcji bez limitu ceny wynajmu busa 9 osobowego będą wyższe. W obydwu przypadkach może obowiązywać kaucja w kwocie 500 złotych.