Urocze mieszkanie nad morzem
Kategorie:

Urocze mieszkanie nad morzem

Urocze mieszkanie nad morzem jako inwestycja długoterminowa. Polacy coraz chętniej inwestują w nieruchomości zgromadzone przez lata na rachunkach bankowych. Aby spełnić swoje marzenia, kupili wakacyjne apartamenty i mieszkanie nad morzem. Województwo pomorskie oferuje doskonałe możliwości dla młodych przedsiębiorców. Oprócz piasku i morskiej bryzy oferuje świetną infrastrukturę, dzięki czemu możemy się tu dostać z wybranych części kraju. Kiedy nasi rodacy kupują mieszkanie nad morzem lub większe, wiedzą, że bez problemu mogą je wynająć komuś, kto jest na wakacjach lub przenosi się do północnej Polski do pracy na kontrakcie. Mieszkanie nad morzem to świetna inwestycja, która trwa już od wielu lat.

Na co zwrócić uwagę kupując swoje pierwsze mieszkanie przy plaży?

Urocze mieszkanie nad morzem
Urocze mieszkanie nad morzem

Decydując się na zakup swojego pierwszego mieszkania https://nieruchomosci.sytek.pl/property-feature/mieszkania-w-kamienicach/, warto wziąć pod uwagę kilka ważnych czynników. Bardzo ważna jest lokalizacja, cena i standard wykończenia. Jeśli w okolicy znajdują się atrakcje turystyczne (parki wodne, muzea, galerie, teatry), z których można korzystać przez cały rok, wartość nieruchomości automatycznie wzrośnie. Morze Bałtyckie jest odwiedzane przez turystów zarówno latem, jak i zimą. Duża ilość jodu unoszącego się w powietrzu przyciąga osoby z chorobami płuc i kobiety w ciąży, osoby starsze oraz osoby, które z różnych przyczyn mają niedobór jodu. Ze względu na niskie ceny przyjeżdża tu również wielu Niemców, którzy chętnie wynajmują tu mieszkania i mini-apartamenty.

Jeśli nasze mieszkanie ma przyciągnąć potencjalnych najemców, musi znajdować się blisko morza lub blisko centrum miasta. Oprócz rynku wtórnego warto szukać lokali na rynku pierwotnym. Mieszkania w stanie deweloperskim oferowane przez deweloperów są znacznie tańsze niż te sprzedawane przez dotychczasowych właścicieli. Również kupując mieszkanie na rynku pierwotnym możemy zaaranżować je od podstaw według własnych upodobań. Coraz więcej deweloperów buduje okazałe budynki nad morzem, a coraz więcej w budynkach mieszkalnych umieszcza strefy wellness i spa, baseny, sauny, siłownie oraz specjalnie przeznaczony dla najmłodszych dzieci plac zabaw. Jednostka zakupiona w takim budynku na pewno nie straci, ale na dłuższą metę doceni. Pary, które przychodzą na plażę z dziećmi, szukają miejsc wyposażonych w zabezpieczenia, które mogą uchronić ich pociechy przed potencjalnymi zagrożeniami. Z tego powodu coraz więcej nowych inwestycji posiada ogrodzenia. Część z nich jest już dostępna w sprzedaży, są też specjalne pokoje, w których rodzice mogą zostawić swoje pociechy pod opieką animatorów. Kupując mieszkanie w takim miejscu z pewnością nie narzekalibyśmy na brak klientów.

Apartamenty i mieszkania nad morzem – ceny mieszkań na rynku pierwotnym i wtórnym

Na cenę mieszkania w znacznym stopniu wpływa społeczność, lokalizacja, status i wielkość miasta, a także popyt, który w ostatnich latach znacznie wzrósł. Jeśli mieszkanie znajduje się w pobliżu Świnoujścia i Trójmiasta, cena będzie wysoka. Najtaniej jest na północnym wschodzie, ponieważ wody są tam chłodniejsze, łaźnie mniej znane, a infrastruktura nie jest tak rozwinięta jak gdzie indziej. Średnia cena mieszkania nad morzem to 10 000 zł/m². W mniejszych miejscowościach ponad 20 000 zł/m². w dużych aglomeracjach miejskich takich jak Gdańsk. Kupując mieszkanie na Sardynii https://sardynianieruchomosci.pl, nie warto brać pod uwagę tylko ceny nieruchomości. Pamiętaj, im atrakcyjniejsza lokalizacja, tym większa szansa na szybkie i długoterminowe zyski. Mieszkanie kupione na obrzeżach miasta nie przyniesie takich samych zysków, jak mieszkanie zlokalizowane w centrum miasta lub na nabrzeżu.

Apartamenty nad morzem – ile mogę zarobić na wynajmie wakacyjnym?

Wynajmując mieszkanie nad morzem możemy zarobić nawet do 8% jego wartości rocznie. Ważne jest, aby zainwestować w wielkość mieszkania, aby oddzielić część sypialną i dzienną z TV, a także przestronną i jasną łazienkę oraz aneks kuchenny ze stołem jadalnym. Najlepiej mieć dodatkowy balkon lub patio z oknami wychodzącymi na morze. Fajnie by było, gdyby w okolicy było zejście na plażę i łagodne zejście do morza.

Mieszkanie, które kupujemy w czasie wakacji może dla nas zarabiać, a zimą może być naszym drugim domem. Inwestorzy od dawna praktykują to rozwiązanie. Dobrze, że jest równie popularny wśród nowych na rynku nieruchomości. Powinno to być szczególnie atrakcyjne rozwiązanie dla osób mieszkających w dużych miastach, takich jak Warszawa, gdzie czyste, świeże powietrze jest prawie niemożliwe do znalezienia.

Apartamenty nad morzem  są zawsze popularne. Z badań wynika, że ​​koledzy wczasowicze w Polsce i za granicą coraz chętniej wybierają nasz kraj. Niewątpliwie duży wpływ na to miała zwiększona świadomość naszych współobywateli i pokazanie im, że Polska to piękny kraj, o którym wciąż niewiele wiemy.

Nieruchomości Sardynia
Piazza San Nicola 5
07020 Loiri SS, Włochy
+48 517 417 659
www.sardynianieruchomosci.pl